نخستین رسانه مستقل خبری ورزشی اسکی و اسکیت / تأسیس 1390

 

چهارشنبه, 02 بهمن 1392 ساعت 15:00

بارش 40 سانتیمتر برف در ارتفاعات پیست های اسکی پولادکف و تربیت بدنی فارس

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرماندار شهرستان سپیدان گفت: با احتساب مقدار بارش برف روز گذشته، از ابتدای زمستان امسال تاکنون 167سانتیمتر برف در مرکز شهرستان و 300 سانتیمتر در ارتفاعات و نقاط سخت گذر این شهرستان باریده است.

اسکی ایران به نقل از ایرنا - عبدالحسن صمدنژاد روز یکشنبه گفت: بارش برف که از ساعت هفت صبح شنبه تا ساعت 23 ادامه داشت، دومین بار در سال جاری طبیعت این شهرستان را سپیدپوش کرد و موجبات خوشحالی مردم را برغم راهبندانهای ان فراهم ساخت.

فرماندار سپیدان گفت: مقدار 27سانتیمتر برف در مرکز شهر و 40سانتیمتر نیز در ارتفاعات پیست های اسکی پولادکف و تربیت بدنی بر زمین نشست.

وی در خصوص وضعیت راههای این شهرستان اظهار کرد: راههای اصلی باز است و تردد به سهولت انجام می شود و برخی راههای روستایی که به علت بارش سنگین برف بسته شده بود نیز توسط عوامل زحمتکش راهداری در حال بازگشایی است.

صمدنژاد اظهار کرد: روز گذشته چندتن از اهالی مناطق روستایی جهت زایمان فزرندان خود از یگانهای امدادی کمک خواستند که این یگانها در کمترین زمان آنان را به بیمارستانهای سپیدان و شیراز انتقال دادند و چهار نوزاد متولد شدند. شهرستان سپیدان به مرکزیت اردکان در یکصد کیلومتری شمال غرب شیراز قرار گرفته است

خواندن 1069 دفعه

ارسال نظر جدید

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

درباره

" آن زمان که هیچ وب سایت خصوصی جهت اطلاع رسانی در ورزش اسکی و اسکیت وجود نداشت ما آمدیم "

رسانه اسکی ایران با شعار "ورزش بدون توقف" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به ورزش اسکی و اسکیت کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

همکاری

شما می توانید در صورت تمایل با سایت اسکی ایران همکاری داشته باشید. اگر علاقمند هستید تا در گروه اسکی ایران حاضر باشید میتوانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید و در صورتی که از علاقمندان ورزش اسکی و اسکیت هستید و میخواهید مطلبی ارسال کنید از طریق این صفحه می توانید با ما تماس بگیرید و ما نیز مطالب شما را به صورت مقاله و یا فیلم در سایت قرار خواهیم داد.

ساماندهی

logo-samandehi

Top

کلیه حقوق برای وب سایت اسکی ایران محفوظ و کپی برداری بدون ذکر منبع و لینک شامل پیگرد قانونی می شود