نخستین رسانه مستقل خبری ورزشی اسکی و اسکیت / تأسیس 1390

 

چهارشنبه, 01 مهر 1394 ساعت 09:02

استاندار البرز: اصلاحات مربوط به جاده دیزین به شمشک انجام شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار البرز با بیان اینکه اصلاحات مربوط به جاده دیزین به شمشک انجام شود، گفت: این امر می‌تواند در زمان تعطیلات و مناسبت‌ها که جاده یک طرفه می‌شود، بخشی از مشکلات را برطرف کند و بسیار کمک‌کننده است.

به گزارش اسکی ایران و به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرج، سیدحمید طهایی در جریان بازدید سخنگوی دولت از ادامه پروژه همت که صبح امروز در کرج انجام شد، اظهار داشت: این دومین بازدید سخنگوی دولت از پروژه همت محسوب می‌شود و این امر نشان از اهمیت بالای این موضوع دارد.

وی با بیان اینکه سخنگوی دولت از پرداخت 100 درصدی تخصیص ها خبر داده است، افزود: با توجه به اهمیت این موضوع کنارگذر شمال شرق توسط شورای اسلامی شهر کرج به تصویب رسید و کنارگذر جنوب شرقی کرج قرار است بازنگری شود.

استاندار البرز با بیان اینکه در صورتی که قطعه دوم بازنگری شود بازهم کارساز نیست، گفت: به سبب عدم وجود خروجی مناسب به اتوبان، بازگشایی آن در کنترل ترافیک این محدوده کارساز نیست اما امید است با بازگشایی مسیرهای اصلی، برای هفته دولت سال آینده، قطعه دوم و سوم این پروژه افتتاح شود.

وی با بیان اینکه جاده نوجان که به عنوان مسیری جایگزین برای جاده چالوس و دسترسی به آن محسوب می‌شود مراحل پایانی خود را طی می‌کند، خاطرنشان کرد: پیشنهاد می‌شود جاده دیزین به شمشک نیز اصلاح شود چراکه می‌تواند در زمان تعطیلات و مناسبت‌ها که جاده یک طرفه می‌شود، بخشی از مشکلات را برطرف کند.

طهایی با تاکید بر اینکه این پروژه‌ها ملی است اما به عنوان مشکلات استان مطرح است، اظهار داشت: جاده دیزین به شمشک تقریبا آماده است و در صورتی که اصلاح شود، می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد.

خواندن 1135 دفعه

ارسال نظر جدید

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

درباره

" آن زمان که هیچ وب سایت خصوصی جهت اطلاع رسانی در ورزش اسکی و اسکیت وجود نداشت ما آمدیم "

رسانه اسکی ایران با شعار "ورزش بدون توقف" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به ورزش اسکی و اسکیت کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

همکاری

شما می توانید در صورت تمایل با سایت اسکی ایران همکاری داشته باشید. اگر علاقمند هستید تا در گروه اسکی ایران حاضر باشید میتوانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید و در صورتی که از علاقمندان ورزش اسکی و اسکیت هستید و میخواهید مطلبی ارسال کنید از طریق این صفحه می توانید با ما تماس بگیرید و ما نیز مطالب شما را به صورت مقاله و یا فیلم در سایت قرار خواهیم داد.

ساماندهی

logo-samandehi

Top

کلیه حقوق برای وب سایت اسکی ایران محفوظ و کپی برداری بدون ذکر منبع و لینک شامل پیگرد قانونی می شود