نخستین رسانه مستقل خبری ورزشی اسکی و اسکیت / تأسیس 1390

 

یکشنبه, 30 دی 1397 ساعت 08:26

قرارداد عجيب بهره‌برداري از پيست ديزين و يک ژن خوب

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 با جان مردم بازي مي‌کنند!

به گزارش اسکی ایران و به نقل از روزنامه رسالت چاپ 30 دی 97 - قرارداد عجيبي که براي بهره‌برداري از پيست ديزين منعقد شده نه تنها کمکي به استانداردسازي اين پيست نکرده بلکه به واسطه سهيم بودن يک ژن خوب بيشتر از گذشته با جان مردم بازي مي‌کند. اگرچه فصل اسکي و استفاده از پيست هاي اسکي رونق گذشته را ندارد و در يکي از راکدترين سال‌هاي خود قرار دارد اما خطرات آن هر سال رو به افزايش است. اين خطرات هم مربوط به راه هاي منتهي به پيست هاي اسکي مي شود و هم مرتبط به تجهيزات موجود. اجاره دادن پيست‌هاي اسکي به بهره‌برداران شخصي در مدت زمان کوتاه از برخي پيست‌هاي اسکي طفلي سرراهي ساخته که سرپرست مشخصي ندارد.نمونه آن پيست بين المللي اسکي ديزين است که يکي از بهترين و بزرگ‌ترين پيست هاي اسکي نه تنها ايران بلکه خاورميانه است. ظرفيتي عظيم با نيروهاي توانمند بومي که بدون سروسامان يافتن هر سال از فردي به فرد ديگر دست به دست مي شود.اگرچه انتظار مي رفت با ورود نهادي به نام سازمان ملي استاندارد به پيست هاي اسکي خيال مردم از ايمني حضورشان در پيست هاي اسکي راحت شود اما ظاهرا اين نهاد تنها نقش هشدار دهنده را ايفا مي کند و در هيچ موردي توانايي بازدارندگي از بازگشايي و بهره‌برداري پيست هاي اسکي را ندارد.ماجرا وقتي نگران کننده‌ترمي شود که برخي از همين ناظران سازمان استاندارد خود در بعضي پيست هاي اسکي حکم گرفته و مشغول به کارند. به نوعي اين ناظرين برخي اوقات بر کار خود نظارت مي کنند و به خود تاييديه مي‌دهند!

خواندن 207 دفعه

ارسال نظر جدید

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

درباره

" آن زمان که هیچ وب سایت خصوصی جهت اطلاع رسانی در ورزش اسکی و اسکیت وجود نداشت ما آمدیم "

رسانه اسکی ایران با شعار "ورزش بدون توقف" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به ورزش اسکی و اسکیت کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

همکاری

شما می توانید در صورت تمایل با سایت اسکی ایران همکاری داشته باشید. اگر علاقمند هستید تا در گروه اسکی ایران حاضر باشید میتوانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید و در صورتی که از علاقمندان ورزش اسکی و اسکیت هستید و میخواهید مطلبی ارسال کنید از طریق این صفحه می توانید با ما تماس بگیرید و ما نیز مطالب شما را به صورت مقاله و یا فیلم در سایت قرار خواهیم داد.

ساماندهی

logo-samandehi

Top

کلیه حقوق برای وب سایت اسکی ایران محفوظ و کپی برداری بدون ذکر منبع و لینک شامل پیگرد قانونی می شود