نخستین رسانه مستقل خبری ورزشی اسکی و اسکیت / تأسیس 1390

 

پنج شنبه, 29 آذر 1397 ساعت 15:57

سرگردانی اسکی‌بازان در پیست دیزین

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 مسیری که بازنشده دوباره بسته شد؛ سرگردانی اسکی‌بازان در پیست دیزین

چندی پیش مسیر شمشک به دیزین بازگشایی شد اما با دستور مدیرکل شمیرانات این مسیر مسدود شد.

به گزارش اسکی ایران و به نقل از خبرگزاری برنا، چندی پیش مسیر شمشک به دیزین بازگشایی شد اما با دستور مدیرکل شمیرانات این مسیر مسدود شد.

بعد بازگشایی پیست اسکی دیزین شرکت کیمیاگران راه ابریشم مسیر بالا پیست دیزین را بازگشایی کرد و قرار بود با پرداخت ماهانه ۱۳۰ میلیون تومان به پیمانکار این مسیر را بدون مشکل بازگشایی کنند که با دستور بیگدلی مدیرکل راهداری شمیرانات این مسیر مسدود شد.

دیروز در جلسه ای که مدیر پیست با بخشدار و فرماندار داشت قرار شد دستور باز شدن مسیر را بدهند اما به یکباره امروز راهداری این مسیر را بست تا اسکی بازان و مردم ساعت ها در این جاده بمانند.  نکته جالب اینجا بود که خود کارمندان راهداری هم از این بی نظمی خسته شده بودند.

خواندن 201 دفعه

ارسال نظر جدید

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

درباره

" آن زمان که هیچ وب سایت خصوصی جهت اطلاع رسانی در ورزش اسکی و اسکیت وجود نداشت ما آمدیم "

رسانه اسکی ایران با شعار "ورزش بدون توقف" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به ورزش اسکی و اسکیت کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

همکاری

شما می توانید در صورت تمایل با سایت اسکی ایران همکاری داشته باشید. اگر علاقمند هستید تا در گروه اسکی ایران حاضر باشید میتوانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید و در صورتی که از علاقمندان ورزش اسکی و اسکیت هستید و میخواهید مطلبی ارسال کنید از طریق این صفحه می توانید با ما تماس بگیرید و ما نیز مطالب شما را به صورت مقاله و یا فیلم در سایت قرار خواهیم داد.

ساماندهی

logo-samandehi

Top

کلیه حقوق برای وب سایت اسکی ایران محفوظ و کپی برداری بدون ذکر منبع و لینک شامل پیگرد قانونی می شود