نخستین رسانه مستقل خبری ورزشی اسکی و اسکیت / تأسیس 1390

 

پنج شنبه, 22 تیر 1396 ساعت 15:01

تکمیل و تجهیز فاز یک پیست اسکی فریدونشهر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش اسکی ایران و به نقل از روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر، با توجه به تکمیل نبودن زیر ساختهای پیست اسکی فریدونشهر وبا پی گیری های به عمل آمده از طریق فرمانداری شهرستان، اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان بر اساس طرح های مشارکتی(ماده۲۷) طرح اجرای فاز یک توسعه پیست اسکی را به شرکت تعاونی سهامی عام پیشروان توسعه و گردشگری فریدونشهر واگذار نمود.
قرار است فاز اول این طرح ظرف مدت سه سال با سرمایه گذاری نزدیک به ۱۵میلیارد ریال در هشت هکتار از حدود هفتاد هکتار متعلق به پیست اسکی فریدونشهر اجرا گردد. شایان ذکر است که شرکت مذکور در حال جذب سرمایه بوده و فاز دوم نیز در دستور کار قرار دارد.

خواندن 860 دفعه

ارسال نظر جدید

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

درباره

" آن زمان که هیچ وب سایت خصوصی جهت اطلاع رسانی در ورزش اسکی و اسکیت وجود نداشت ما آمدیم "

رسانه اسکی ایران با شعار "ورزش بدون توقف" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به ورزش اسکی و اسکیت کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

همکاری

شما می توانید در صورت تمایل با سایت اسکی ایران همکاری داشته باشید. اگر علاقمند هستید تا در گروه اسکی ایران حاضر باشید میتوانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید و در صورتی که از علاقمندان ورزش اسکی و اسکیت هستید و میخواهید مطلبی ارسال کنید از طریق این صفحه می توانید با ما تماس بگیرید و ما نیز مطالب شما را به صورت مقاله و یا فیلم در سایت قرار خواهیم داد.

ساماندهی

logo-samandehi

Top

کلیه حقوق برای وب سایت اسکی ایران محفوظ و کپی برداری بدون ذکر منبع و لینک شامل پیگرد قانونی می شود