نخستین رسانه مستقل خبری ورزشی اسکی و اسکیت / تأسیس 1390

 

سه شنبه, 28 دی 1395 ساعت 19:30

دکل یک خط تله کابین دیزین شکست و حدود ٧٠ اسکی باز معلق ماندند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)


دکل اصلی شکسته شد؛
اتفاقی عجیب در پیست بین‌المللی ایران/ ۷۰ اسکی باز روی هوا ماندند!

پیست بین المللی دیزین که یکی از مسیرهای دسترسی اش بسته شده بود با اتفاق عجیب مواجه شد و به علت شکسته شدن یکی از دکل‌هایش ۷۰ اسکی باز را روی هوا معلق نگه داشته است!

به گزارش  اسکی ایران و به نقل از  مهر، دیزین بزرگترین پیست اسکی خاورمیانه است که در استان البرز واقع شده است. هرچند مسیر جاده بالا (شمشک به دیزین)  دوباره بسته شده است اما تعداد زیادی از اسکی بازان از جاده چالوس خود را به این پیست می رسانند.

امروز و در حادثه ای عجیب دکل یک خط تله کابین دیزین شکست و به گفته شاهدان عینی حدود ٧٠ اسکی باز در تله کابین معلق مانده اند. نیروهای کمکی همچنان در حال امداد به محبوس شدگان هستند.

این در حالی است که سازمان استاندارد امسال به بحث امنیت و استاندارد پیست های اسکی ورود کرده است اما مشخص نیست آیا دیزین هم بدون مجوز بازگشایی شده است یا خیر.

خواندن 1083 دفعه

ارسال نظر جدید

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

درباره

" آن زمان که هیچ وب سایت خصوصی جهت اطلاع رسانی در ورزش اسکی و اسکیت وجود نداشت ما آمدیم "

رسانه اسکی ایران با شعار "ورزش بدون توقف" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به ورزش اسکی و اسکیت کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

همکاری

شما می توانید در صورت تمایل با سایت اسکی ایران همکاری داشته باشید. اگر علاقمند هستید تا در گروه اسکی ایران حاضر باشید میتوانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید و در صورتی که از علاقمندان ورزش اسکی و اسکیت هستید و میخواهید مطلبی ارسال کنید از طریق این صفحه می توانید با ما تماس بگیرید و ما نیز مطالب شما را به صورت مقاله و یا فیلم در سایت قرار خواهیم داد.

ساماندهی

logo-samandehi

Top

کلیه حقوق برای وب سایت اسکی ایران محفوظ و کپی برداری بدون ذکر منبع و لینک شامل پیگرد قانونی می شود