نخستین رسانه مستقل خبری ورزشی اسکی و اسکیت / تأسیس 1390

 

پنج شنبه, 09 اسفند 1397 ساعت 19:09

آخرین نماینده اسکی ایران به کار خود پایان داد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آخرین نماینده اسکی ایران در مسابقات جهانی اسکی صحرانوردی در جایگاه هشتاد و ششم قرار گرفت.

با گزارش اسکی ایران و به نقل از ایسنا، سید ستار صید ملی‌پوش اسکی صحرانوردی ایران در مسابقه نهایی قهرمانی جهان به مصاف حریفان خود رفت و در پایان رقابت‌های پانزده کیلومتر کلاسیک مردان عنوان هشتاد و ششم را بدست آورد.

در رده بندی کلی مسابقات نیز در مجموع مسابقه مقدماتی و نهایی، ملی پوش اسکی صحرانوردی ایران در میان ۱۴۴ اسکی باز عنوان ۸۶ را کسب کرد.

 صید در پایان رقابت‌های قهرمانی جهان و در بخش ۱۰ کیلومتر کلاسیک مردان در رقابت با ۵۸ اسکی‌باز، عنوان نهم را بدست آورده بود و راهی مسابقه نهایی گردید. اما در مرحله نهایی عملکر قابل قبولی از خود ارائه نداد و هشتاد و ششم شد.

خواندن 125 دفعه

ارسال نظر جدید

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

درباره

" آن زمان که هیچ وب سایت خصوصی جهت اطلاع رسانی در ورزش اسکی و اسکیت وجود نداشت ما آمدیم "

رسانه اسکی ایران با شعار "ورزش بدون توقف" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به ورزش اسکی و اسکیت کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

همکاری

شما می توانید در صورت تمایل با سایت اسکی ایران همکاری داشته باشید. اگر علاقمند هستید تا در گروه اسکی ایران حاضر باشید میتوانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید و در صورتی که از علاقمندان ورزش اسکی و اسکیت هستید و میخواهید مطلبی ارسال کنید از طریق این صفحه می توانید با ما تماس بگیرید و ما نیز مطالب شما را به صورت مقاله و یا فیلم در سایت قرار خواهیم داد.

ساماندهی

logo-samandehi

Top

کلیه حقوق برای وب سایت اسکی ایران محفوظ و کپی برداری بدون ذکر منبع و لینک شامل پیگرد قانونی می شود