نخستین رسانه مستقل خبری ورزشی اسکی و اسکیت / تأسیس 1390

 

پنج شنبه, 20 دی 1397 ساعت 13:26

فدراسیون اسکی بدنبال استعدادیابی در سنین پایه است

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس فدراسیون اسکی با بیان اینکه نگاه ما فقط بحث استعدادیابی در رده های سنی پایه است، گفت: سن جامعه هدف ما نوجوانان زیر 12 سال و سرمایه گذاری روی آنها است.

به گزارش  اسکی ایران و به نقل از  ایرنا، سید عبدی افتخاری روز جهارشنبه در مجمع عمومی سالیانه هیات اسکی کردستان اظهار داشت: استان هایی در ورزش اسکی موفق می شوند که روی کودکان 6 ساله مستعد سرمایه گذاری و برنامه ریزی کنند.
وی اضافه کرد: هیات های اسکی در استان ها بیشتر تلاش خود را در زمینه استعدادیابی روی رده های سنی پایه بکار گیرند چرا که موفقیت در این رشته ورزشی نیازمند توجه و سرمایه گذاری روی سنین کمتر از 12 سال است.
افتخاری با بیان اینکه هیات های اسکی استانی و شهرستان ها از هزینه های تشریفاتی خود کم کنند، افزود: هیات ها می توانند بخشی از اعتبارات را به سرمایه گذاری در استعدادیابی یا خرید تجهیزات و تجهیز زمین اختصاص دهند.
وی با بیان اینکه نگاه ویژه ای به استان کردستان در این رشته داریم، تاکید کرد: هیات های استان ها از طریق مختلف نسبت به تامین اعتبارات تلاش کنند و خیلی انتظار کمک از فدراسیون نداشته باشند.
افتخاری خواستار توجه هیات ها به اسکی صحرانوردی شد و گفت: ما نیز تلاش می کنیم در تجهیز امکانات هیات ها را کمک کنیم ضمن اینکه در صورت راه اندازی این چنین پیستی در کردستان می توانیم 5 تا 6 ست صحرانوردی در اختیار هیات استان قرار دهیم.
رئیس فدراسیون اسکی خواستار راه اندازی و فعال کردن پیست اسکی شهرستان های استان کردستان شد و گفت: در صورت افزایش تعداد شهرستان های فعال، رقابت در رشته اسکی نیز افزایش پیدا می کند.
وی اظهار داشت: پیست های اسکی اگر رونق بگیرند صدا و سیما و رسانه ها نیز فعالیت در این پیست ها را پوشش خواهند داد.
روسای هیات های اسکی شهرستان های استان کردستان هم در سخنانی کمبود منابع مالی، ضعف امکانات و تجهیزات، عدم استاندارد سازی پیست ها، بی توجهی صدا و سیما برای همگانی کردن این ورزش و نبود امکانات رفاهی در پیست ها را از جمله دغدغه های فعالان اسکی استان عنوان و خواستار توجه فدراسیون و تلاش برای رفع این مشکلات شدند.
بیش از 100 ورزشکار سازمان یافته در رشته ورزشی اسکی در کردستان مشغول فعالیت هستند.

خواندن 158 دفعه

ارسال نظر جدید

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

درباره

" آن زمان که هیچ وب سایت خصوصی جهت اطلاع رسانی در ورزش اسکی و اسکیت وجود نداشت ما آمدیم "

رسانه اسکی ایران با شعار "ورزش بدون توقف" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به ورزش اسکی و اسکیت کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

همکاری

شما می توانید در صورت تمایل با سایت اسکی ایران همکاری داشته باشید. اگر علاقمند هستید تا در گروه اسکی ایران حاضر باشید میتوانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید و در صورتی که از علاقمندان ورزش اسکی و اسکیت هستید و میخواهید مطلبی ارسال کنید از طریق این صفحه می توانید با ما تماس بگیرید و ما نیز مطالب شما را به صورت مقاله و یا فیلم در سایت قرار خواهیم داد.

ساماندهی

logo-samandehi

Top

کلیه حقوق برای وب سایت اسکی ایران محفوظ و کپی برداری بدون ذکر منبع و لینک شامل پیگرد قانونی می شود