نخستین رسانه مستقل خبری ورزشی اسکی و اسکیت / تأسیس 1390

 

سه شنبه, 16 خرداد 1396 ساعت 10:52

اسکی ایران ۱۰ ماه بدون نایب رئیس آقایان و بانوان

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پست نایب رئیسی در فدراسیون اسکی از هر فدراسیون دیگر فرمایشی تر به نظر می رسد تا جایی که حدود ۱۰ ماه است این فدراسیون نایب رئیس ندارد.

به گزارش اسکی ایران و به نقل از مهر، حدود ۱۰ ماه از انتخاب عبدی افتخاری به عنوان رئیس فدراسیون اسکی می گذرد. اسکی ایران بی شک یکی از پرکارترین فصلهای خود را گذراند و هرچند به نتایج قابل توجهی دست پیدا نکرد اما بازگشت آرامش به این رشته پرحاشیه را می توان از نقاط قوت فدراسیون افتخاری دانست.

با وجود گذشت چیزی نزدیک به یک سال از ریاست افتخاری، فدراسیون اسکی نه نایب رئیس آقایان دارد و نه نایب رئیس بانوان. هرچند هجدهم دی سال گذشته بود که خبر نایب رئیسی پیام محبی برای دقایقی در سایت وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت و تنها اندکی بعد این خبر از خروجی سایت وزارتخانه حذف شد و هنوز مشخص نیست آیا محبی همچنان نایب رئیس این فدراسیون است یا تنها برای یک روز این پست را تجربه کرد؟ محبی مشاور اجرایی فدراسیون اسکی است و سابقه سالها فعالیت در این رشته زمستانی را دارد.

در بخش بانوان نیز به نظر می رسد انتظار برای معرفی یک گزینه برای نایب رئیسی کمی حوصله بر و خارج از حد معقول شده است. آیا اسکی ایران تا این حد بی نیاز به پست نایب رئیسی بانوان است؟ در حالی که از همین حالا هم فعالیت برای المپیک زمستانی دیر است و بانوان اسکی باز نیاز به برنامه ریزی فراتر از گذشته دارند.

پست نایب رئیسی در فدراسیونهای ورزشی تبدیل به پستی فرمایشی شده است و در فدراسیون اسکی این فرمایشی بودن بیش از هر فدراسیون دیگر احساس می شود.

خواندن 857 دفعه

ارسال نظر جدید

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

درباره

" آن زمان که هیچ وب سایت خصوصی جهت اطلاع رسانی در ورزش اسکی و اسکیت وجود نداشت ما آمدیم "

رسانه اسکی ایران با شعار "ورزش بدون توقف" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به ورزش اسکی و اسکیت کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

همکاری

شما می توانید در صورت تمایل با سایت اسکی ایران همکاری داشته باشید. اگر علاقمند هستید تا در گروه اسکی ایران حاضر باشید میتوانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید و در صورتی که از علاقمندان ورزش اسکی و اسکیت هستید و میخواهید مطلبی ارسال کنید از طریق این صفحه می توانید با ما تماس بگیرید و ما نیز مطالب شما را به صورت مقاله و یا فیلم در سایت قرار خواهیم داد.

ساماندهی

logo-samandehi

Top

کلیه حقوق برای وب سایت اسکی ایران محفوظ و کپی برداری بدون ذکر منبع و لینک شامل پیگرد قانونی می شود