نخستین رسانه مستقل خبری ورزشی اسکی و اسکیت / تأسیس 1390

 

سه شنبه, 05 بهمن 1395 ساعت 13:56

برگزاری جلسه مجمع عمومی سالیانه فدراسیون اسکی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جلسه مجمع عمومی سالیانه فدراسیون اسکی به منظور بررسی و تصویب عملکرد فدراسیون و برنامه های آینده، روز دوشنبه مورخ پنجم بهمن 1395 به ریاست دکتر سید نصرالله سجادی و با شرکت اعضاء مجمع در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش اسکی ایران و به نقل از ایسنا، جلسه مجمع عمومی سالیانه فدراسیون اسکی به منظور بررسی و تصویب عملکرد فدراسیون و برنامه های  آینده، روز دوشنبه مورخ پنجم بهمن 1395 به ریاست  دکتر سید نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و با شرکت اعضاء مجمع در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی  برگزار شد و موارد زیر به تائید اعضاء مجمع رسید:
1- گزارش عملکرد فدراسیون در بخشهای مختلف عملیاتی و مالی، برنامه های آموزشی و توسعه  ارائه و به تائید اعضاء رسید.
٢- گزارش مالی سال ٩٤  توسط خزانه دار ارائه و به تأیید اعضاء رسید.
٣- گزارش حسابرسی منتهی به سال ٩٤ ارائه و به تأیید رسید. مقرر شد موارد ذکرشده در گزارش حسابرسی توسط رئیس و خزانه دار  پیگیری و نتایج آن برای ریاست مجمع ارسال شود. .
٤- کلیات تقویم سال ٩٦ پس از بررسیهای لازم به تأیید اعضاء مجمع رسید و مقرر شد پس از اخذ نظر از اعضاء مجمع و نهایی شدن آن بر اساس برنامه راهبردی چهار سال آینده و در نظرگرفتن منابع تخصیصی و بودجه ٩٦ به اجرا درآید.  
٥- گزارش بازرس در دو بخش عملیاتی و مالی ارائه و به تاییداعضا رسید.

 

عکس نمایشی

خواندن 700 دفعه

ارسال نظر جدید

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

درباره

" آن زمان که هیچ وب سایت خصوصی جهت اطلاع رسانی در ورزش اسکی و اسکیت وجود نداشت ما آمدیم "

رسانه اسکی ایران با شعار "ورزش بدون توقف" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به ورزش اسکی و اسکیت کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

همکاری

شما می توانید در صورت تمایل با سایت اسکی ایران همکاری داشته باشید. اگر علاقمند هستید تا در گروه اسکی ایران حاضر باشید میتوانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید و در صورتی که از علاقمندان ورزش اسکی و اسکیت هستید و میخواهید مطلبی ارسال کنید از طریق این صفحه می توانید با ما تماس بگیرید و ما نیز مطالب شما را به صورت مقاله و یا فیلم در سایت قرار خواهیم داد.

ساماندهی

logo-samandehi

Top

کلیه حقوق برای وب سایت اسکی ایران محفوظ و کپی برداری بدون ذکر منبع و لینک شامل پیگرد قانونی می شود