نخستین رسانه مستقل خبری ورزشی اسکی و اسکیت / تأسیس 1390

 

شنبه, 13 شهریور 1395 ساعت 09:00

دومین روز جام جهانی اسکی چمن ایتالیا/جایگاه دوازدهم برای ایران

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اتریشی‌ها مانند روز نخست نیز، عنوان قهرمانی روز دوم جام‌جهانی اسکی روی چمن را به دست آوردند و مرتضی جعفری از ایران توانست به عنوان دوازدهم دست یابد.

به گزارش اسکی ایران و به نقل از ایسنا، روز دوم رقابت‌های جام‌جهانی اسکی روی چمن به میزبانی ایتالیا و در رشته مارپیچ سرعت با قهرمانی دوباره اتریشی‌ها دنبال شد و از ایران نیز مرتضی جعفری با ایستادن در جایگاه دوازدهم بهترین نتیجه را کسب کرد.

در رقابت‌های امروز (جمعه) که در رشته مارپیچ سرعت برگزار شد، اسکی‌بازان اتریشی مانند روز نخست جایگاه‌های اول و دوم را به‌دست آوردند و اسکی‌باز جمهوری چک نیز عنوان سوم را از آن خود کرد. در این رقابت‌ها مایکل استوکر با ثبت زمان 33 ثانیه و 48 صدم ثانیه عنوان نخست را به دست آورد و مارک زیک‌بائر نیز با ثبت همین زمان مشترکا با هم‌وطن خود در جایگاه اول ایستاد.

مارتین استپانیک از جمهوری چک نیز با ثبت زمان 33 ثانیه و 50 صدم ثانیه در جایگاه سوم قرار گرفت.

از ایران نیز مرتضی جعفری با ثبت زمان 34 ثانیه و 22 صدم ثانیه در جایگاه دوازدهم ایستاد، حسین کلهر(فرزند درویش) با زمان 34 ثانیه و 47 صدم ثانیه شانزدهم شد، حسین کلهر (فرزند قربانعلی) با زمان 36 ثانیه و 58 صدم ثانیه در جایگاه 29 ایستاد و نیما بها با زمان 36 ثانیه و 60 صدم ثانیه جایگاه سی‌ام را به دست آورد.

روز سوم رقابت‌های جام‌جهانی اسکی روی چمن در رشته ترکیبی دنبال خواهد شد.

خواندن 1241 دفعه

ارسال نظر جدید

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

درباره

" آن زمان که هیچ وب سایت خصوصی جهت اطلاع رسانی در ورزش اسکی و اسکیت وجود نداشت ما آمدیم "

رسانه اسکی ایران با شعار "ورزش بدون توقف" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به ورزش اسکی و اسکیت کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

همکاری

شما می توانید در صورت تمایل با سایت اسکی ایران همکاری داشته باشید. اگر علاقمند هستید تا در گروه اسکی ایران حاضر باشید میتوانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید و در صورتی که از علاقمندان ورزش اسکی و اسکیت هستید و میخواهید مطلبی ارسال کنید از طریق این صفحه می توانید با ما تماس بگیرید و ما نیز مطالب شما را به صورت مقاله و یا فیلم در سایت قرار خواهیم داد.

ساماندهی

logo-samandehi

Top

کلیه حقوق برای وب سایت اسکی ایران محفوظ و کپی برداری بدون ذکر منبع و لینک شامل پیگرد قانونی می شود