نخستین رسانه مستقل خبری ورزشی اسکی و اسکیت / تأسیس 1390

 

شنبه, 01 دی 1397 ساعت 14:29

مشارکت ۸۷ درصدی استان‌ها در المپیاد استعدادهای برتر اسکیت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بهمن محمدرضایی، رئیس فدراسیون اسکیت گفت: مشارکت ۸۷ درصدی استان‌ها در رقابت‌های المپیاد استعدادهای برتر ورزش اسکیت، نشان‌دهنده اهمیت طرح ملی ورزش کشور بوده است.

به  گزارش اسکی ایران و به نقل از خبرگزاری تسنیم از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، بهمن محمدرضایی پس از تحلیل و بررسی فرآیند برگزاری المپیاد استعداد های برتر ورزش اسکیت که در دو بخش دختران و پسران به میزبانی استان هرمزگان با حضور 27 استان برگزار شده بود، اظهار داشت: مشارکت 87 درصدی استان ها در این دوره از رقابت ها نشان‌دهنده اهمیت پروژه ملی ورزش کشور در سطح جامعه اسکیت بود و نوید روزهای پر از موفقیت برای توسعه قهرمانی این رشته ورزشی را می دهد.

رئیس فدراسیون اسکیت از شرکت 311 ورزشکار دختر و پسر در المپیاد استعدادهای برتر ورزش اسکیت خبر داد و گفت: همه ورزشکاران در این دوره از رقابت‌ها طبق آیین نامه اجرایی ستاد المپیاد وزارت ورزش ثبت در سامانه ملی مبین را انجام دادند که ورزش اسکیت هم 311 ورزشکار ثبت نام و به رقابت پرداختند.

 رئیس فدراسیون اسکیت با اشاره به مشارکت 70 درصد استان ها در اردوی دعوت شدگان استعدادهای برتر ورزش اسکیت عنوان کرد: پس از اتمام رقابت‌های مستعدین شناسایی شده از 19 استان بوده است که نشان می‌دهد سطح پراکندگی دعوت‌شدگان 70 درصد از استان های کشور را در بر گرفته است و آمار بسیار ایده آلی است که مربیان توانستند آموزش‌های پایه را به خوبی انجام دهند و تاثیرات فرایند آموزش در این آمار را به واقع مشاهده کردیم.

محمدرضایی در خصوص اعلام این آمار اظهار داشت : به خاطر چند رشته ای بودن اسکیت با همکاری استعدادیابان فدراسیون با شناسایی 76 مستعد از کل شرکت کننده حاضر در رقابت‌ها این را مدنظر قرار دادیم و در ادامه مراحل پرورش مستعدین برتر را توسط مربیان تیم ملی انتخاب خواهیم کرد.

وی حضور 11 استان در بعد قهرمانی و مدال آوری را یک موفقیت حداکثری با توجه به فرآیند تعریف شده فدراسیون دانست و گفت: 27 استان برای کسب مدال آوری با همدیگر به رقابت پرداختند که در خاتمه 11 استان موفق به کسب مدال‌های برتر قهرمانی شدند

رئیس فدراسیون اسکیت در خصوص ظرفیت دعوت شدگان به اردوی استعدادهای برتر گفت : از 76 ورزشکار شناسایی شده 41 نفر دختر و 35 نفر پسر هستند که چند درصدی دختران بیشتر هستند و دلیل آن در این المپیاد این است که دختران در ماده های مختلف و در رده سنی موفق شدند رکوردهای نزدیک به هم داشته باشند.

محمدرضایی خاطرنشان کرد: مستعدین از 19 استان در 4 منطقه کشور شامل شمال (5 استان ، 15 ورزشکار ) غرب (5 استان ، 30 ورزشکار) شرق (4 استان ،17 ورزشکار) جنوب ( 5 استان ،14 ورزشکار) طبقه بندی شده و برنامه ریزی که صورت خواهد گرفت در چندین مرحله فرآیند پرورش ورزشکاران را انجام خواهیم داد.
آموزش های تخصصی برای مربیان مستعدین دعوت شده فدراسیون اسکیت پس از دسته بندی مستعد این اسامی مربیان آنها را استخراج نموده و برای تقویت ارتقای سطح آموزش آنها برنامه‌ریزی و در طی دوره های مختلف برگزار خواهد کرد.

خواندن 203 دفعه

ارسال نظر جدید

پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

درباره

" آن زمان که هیچ وب سایت خصوصی جهت اطلاع رسانی در ورزش اسکی و اسکیت وجود نداشت ما آمدیم "

رسانه اسکی ایران با شعار "ورزش بدون توقف" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به ورزش اسکی و اسکیت کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

همکاری

شما می توانید در صورت تمایل با سایت اسکی ایران همکاری داشته باشید. اگر علاقمند هستید تا در گروه اسکی ایران حاضر باشید میتوانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید و در صورتی که از علاقمندان ورزش اسکی و اسکیت هستید و میخواهید مطلبی ارسال کنید از طریق این صفحه می توانید با ما تماس بگیرید و ما نیز مطالب شما را به صورت مقاله و یا فیلم در سایت قرار خواهیم داد.

ساماندهی

logo-samandehi

Top

کلیه حقوق برای وب سایت اسکی ایران محفوظ و کپی برداری بدون ذکر منبع و لینک شامل پیگرد قانونی می شود